Alates tänasest, 12. septembrist asub Veski Mati kaubamärgi all tuntud Balti Veski AS tegevjuhiks Lauri Politanov, kes töötas seni ettevõttes müügijuhina.

Politanovi sõnul on Veski Mati üks tugevamaid kaubamärke Eesti turul. Eesti suurimat kuivainete tootevalikut pakkuv ettevõte plaanib kasvada nii Eestis kui eksporditurgudel.

„Veski Matil on Eestis kokku üle 100 erineva toote, nende seas jahu, riis, tatar, herned, oad, erinevad pudruhelbed, müslid, küpsetussegud ja palju muud. Meie soov on pakkuda klientidele kõrge kvaliteediga tervislikke teraviljatooteid ning jätkuvalt tootevalikut laiendada. Sealjuures peame aga väga oluliseks Veski Mati positsiooni tugevdamist Eesti pagaritööstuses – soovime pagarikodadele pakkuda optimaalseid lahendusi, mis lähtuks heast hinna ja kvaliteedi suhtest,“ ütles Politanov.

Lauri Politanov on töötanud müügijuhina Balti Veskis alates 2017. aastast. Varasemast on tal pikk töökogemus ostu- ja müügijuhina Rimi Eestist (endine Kesko Eesti AS) ning Valio Eestist. Politanov on lõpetanud Tallinna Tehnikakõrgkooli.

Veski Mati kaubamärgi all tuntud Balti Veski AS kuulub Baltimaade ühe suurima teraviljakontserni Baltic Mill koosseisu. Ettevõtte juhatuse liikmed on Vygantas Reinfonas, Andrejus Cedronas ning alates 12. septembrist Lauri Politanov. Balti Veski AS-i eelmise aruandeaasta müügitulu oli ligi 3,9 miljonit eurot, mis kasvas aasta varasema perioodiga ligi 5%.