03.09.2017 sõlmisid koostöölepingu Eesti noorte jalgpalli toetamiseks ja edendamiseks Veski Mati ja Eesti Jalgpalli Liit.
Ühise idee teostusena on valminud JALKAPUDER, mis jõuab kõikidesse jaekettidesse septembrikuu jooksul.

Eilsel Eesti-Küprose valikmängul esitleti esmakorselt Jalkaputru, mis kõikide maitsjate poolt pälvis positiivsed hinnangud.

Mida kätkeb endas heategevuse suund?
JALKAPUDER on Eesti Jalgpalli Liidu ja Veski Mati koostöö, mille müügist saadavast tulust osa läheb noorte jalgpalli arendamiseks.
Iga Jalkapudru paki ostusummast annab Veski Mati 10 senti Eesti Jalgpalli Liidule laste ja noorte jalgpalli projektide toetamiseks ja edendamiseks. Puder ja sport käivad kokku.

Mis on JALKAPUDER?
JALKAPUDER on kaerahelbepuder mustikatega ning just selle maitse valisid välja 130 jalgpalli harrastavat poissi-tüdrukut. Pakendi kujundus on loodud koostöös jalgpalliliiduga ja jalgpallinoortega.

Kuhu liigub heategevusega kogutud raha?
JALKAPUDRU müügist kogutud summa antakse üle Eesti Jalgpalli Liidule kahes osas – detsembris ja mais – ning seda kasutatakse Eesti tippklubide noorte jalgpallurite arenguprogrammi toetamiseks.

Veski Mati toetab laste sportlikke harrastusi üle Eesti. Toetame koos!

Suur koolide pudruprogramm 2017
Oktoober on rahvusvaheline pudrukuu ja selle raames toetab Veski Mati tervisliku toitumise, eriti pudru söömist. Pudrukuul toimub kõikjal Eesti koolides PUDRUPROGRAMM, millele on ka Veski Mati õla alla pannud. Vaata selle kohta lisainfot www.pudruprogramm.ee

Kvaliteedi saladus igas köögis

Lisainfo Veski Mati kohta: heikki@veskimati.ee
Lisainfo projekti kohta: irina@magnalabor.ee
Vaata ka www.veskimati.ee
Fb VeskiMati
Pildid: manusena Aivar Pohlak (Eesti Jalgpalli Liidu president), Heikki Põhi (Veski Mati turundusjuht), Lauri Mõtsnik (Veski Mati juhataja)